Motocykle

Zachęcamy do zrobienia kursu na kat. A. Poniżej znajdą Państwo informacje dotyczące wieku, w którym można uzyskać daną kategorię. W zakładce – Cennik znajdą Państwo ceny do poszczególnych kategorii praw jazdy.
Ocena 5/5
5/5

Z nami zdasz kurs na prawo jazdy

Kategoria AM

prawo jazdy uprawniające do kierowania motorowerem, rozumianym jako pojazd dwu- lub trójkołowy zaopatrzony w silnik spalinowy o pojemności skokowej nieprzekraczającej 50 cm3 lub w silnik elektryczny o mocy nie większej niż 4 kW, którego konstrukcja ogranicza prędkość jazdy do 45 km/h, czterokołowcem lekkim, rozumianym jako czterokołowiec lekki - czterokołowiec, którego masa własna nie przekracza 350 kg i konstrukcja ogranicza prędkość jazdy do 45 km/h;

Kategoria A1

prawo jazdy uprawniające do poruszania się pojazdami o pojemności skokowej nieprzekraczającej 125cm3

Kategoria A2

prawo jazdy uprawniające do poruszania się pojazdami o mocy nieprzekraczającej 35kW

Kategoria A

pozwala na jazdę dowolnymi motocyklami, ale posiada swoje ograniczenie – minimalny wymagany wiek:
a) 20 lat — dla pojazdów określonych w prawie jazdy kategorii A, jeżeli osoba co najmniej od 2 lat posiada prawo jazdy kategorii A2,
b) 24 lata — dla pojazdów określonych w prawie jazdy kategorii A, jeżeli osoba nie posiadała co najmniej przez 2 lata prawa jazdy kategorii A2.

Ograniczenia wiekowe obejść można wstępując do wojska, straży pożarnej, policji i straży granicznej. Ci funkcjonariusze mogą starać się o kategorię A już po osiemnastce.

Kurs na prawo jazdy tylko u nas. Dlaczego?

Terminy najbliższego kursu

Po wszystkie szczegóły zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego. 

Pozostałe szkolenia

Dołącz do tysięcy zadowolonych kursantów

Zapraszamy do nauki jazdy z Naszym zespołem instruktorów, pasjonatów prowadzenia pojazdów, z którymi szkolenie nie bedzie jedynie nauką, ale również przyjemnie spędzonym czasem za kierownicą.